Названа вартість оренди найдешевшої квартири Москви

У січні 2017 року найдешевша знімна квартира в столиці — однокімнатний лот біля станції метро «Планерна» — пропонується орендарям за 19 тисяч рублів на місяць. У грудні 2016-го мінімальна ставка оренди окремого житла в Москві була вище — 20 тисяч рублів на місяць, наголошується в матеріалах компанії «ІНКОМ-Нерухомість», що надійшли в «Будинок» у вівторок, 17 січня.

За даними аналітиків, найдешевший лот московського ринку оренди розташований на 10-му поверсі 19-поверхового будинку на Синявинской вулиці, в семи хвилинах їзди від станції метро «Планерна». В квартирі відсутнє меблі, лоджія засклена.

Друге місце в списку недорогих орендних пропозицій займає квартира в будинку на Новоорловской вулиці біля станції метро «Південно-Західна». «Однушка» на першому поверсі пропонується наймачам за ставкою 20 тисяч рублів на місяць.

«Бронза» рейтингу дісталася лоту зі ставкою 22 тисячі рублів на місяць — однокімнатній квартирі на 13-му поверсі 17-поверхового будинку в Михневском проїзді, в 10 хвилинах їзди від станції метро «Кантемировская».

Найдорожчий лот з десятки найбільш дешевих — «однушка» в п’ятиповерховому цегляному будинку в 5-му Донському проїзді біля станції метро «Ленінський проспект» — здається за 29 тисяч рублів на місяць. Квартира повністю укомплектована меблями і побутовою технікою, свідчать матеріали «ІНКОМ».

Раніше повідомлялося, що трійка російських міст — лідерів рейтингу локацій, де квартири здаються за максимальними цінами, за підсумками 2016 року не змінилася. Як і раніше, найдорожчими для наймачів житлової нерухомості є три столиці — офіційна, культурна й курортна: Москва, Санкт-Петербург і Сочі.

До кінця року середня вартість оренди однокімнатних квартир в Москві склала 35 тисяч рублів на місяць, в Санкт-Петербурзі — 22 тисячі рублів на місяць, в Сочі — 20,9 тисячі рублів на місяць.

Текст російською мовою
читайте тут.