Аналітики назвали причину здешевлення квартир в Підмосков’ї

Середня ціна квадратного метра вторинних квартир в Московській області за вересень 2016 року знизилася на піввідсотка до 83,5 тисячі рублів. Падіння вартості ненового житла обумовлено зменшенням частки виставлених на продаж лотів в найдорожчому близькому поясі Підмосков’я, говориться в матеріалах компанії «МІЕЛЬ».

За даними аналітиків, до жовтня 2016-го ціна вторинного житла в ближньому Підмосков’ї склала 98,5 тисячі рублів за метр, в середньому поясі області — 73,5 тисячі рублів/метр, в далекому — 54,6 тисячі рублів за метр.

За місяць виставлених на продаж в регіоні квартир стало помітно більше — обсяг пропозиції в цілому по області збільшився на чотири відсотки. Всього до жовтня в Підмосков’ї пропонувалося покупцям майже 47 тисяч вторинних лотів, наголошується в матеріалах «МІЕЛЬ».

Експерти відзначають, що активність покупців на обласному ринку вторинного житла за підсумками вересня знизився: було укладено на 13 відсотків менше операцій, ніж у серпні.

Раніше аналітики «Пересвет-Інвест» повідомляли про здешевлення нового житла в Московській області: середня вартість квартири на місцевому ринку новобудов за підсумками вересня 2016 року склала 4,8 мільйона рублів, знизившись за рік на 9 відсотків.