Арбат вийшов у лідери за кількістю елітних новобудов

АрбатСтаном на початок 2014 року в районі Арбата велися продажі у восьми елітних новобудовах. Таким чином, він займає перше місце серед районів Москви за обсягом пропозиції “первинки” даного сегменту. Про це говориться в огляді компанії Kalinka Real Estate Consulting Group.

На даний час в районі представлені такі об’єкти як Smolensky de luxe, Turandot Residences, “Будинок на Смоленському бульварі”, “Плотнікоff”, “Афанасієвський”, “Арбат, 32”, “Резиденція Знам’янка” та “Клубний будинок на Арбаті”. Загальна площа 226 квартир та 12 квартир у них становить 33,3 тисячі квадратних метрів. Другу позицію за кількістю елітних проектів ділять Тверській район Хамовники, де представлено по сім об’єктів.

Як відзначають експерти, в поточному році в районі Арбата на ринок планується вивести ще шість преміальних проектів загальною площею 50 тисяч квадратних метрів. Після цього вільних майданчиків в районі не залишиться і нові проекти будуть можливі тільки за рахунок реновації.

Згідно з дослідженням, в минулому році в районі Арбата було укладено 32 угоди з елітними квартирами, що на чверть перевищує показник за 2012 рік. Їх сукупна вартість склала 93 мільйони доларів. Середня вартість квадратного метра склала 18,9 тисячі доларів. Максимальна ціна “квадрата” (35 тисяч доларів) зафіксована в проекті Turandot Residences.

У минулому році повідомлялося, що пентхаус в Turandot Residences займає друге місце в рейтингу найдорожчих первинних квартир Москви за ціною квадратного метра (1,08 мільйона рублів). Вся квартира оцінювалася у 296,3 мільйона рублів, повідомляє realty.lenta.ru.