Бондарчука звинуватили в обвалі цін на нерухомість в Чертаново

Житель московського Чертаново звинуватив російського режисера Федора Бондарчука в обвалі цін на нерухомість в його районі. На порталі The Question, де можна звернутися до творця фільму «Тяжіння», він поставив Бондарчуку питання про те, чи збирається той відшкодувати йому збитки.

«Чи знаєте ви, що після виходу “Тяжіння” моя квартира в Північному Чертаново, де він знімався, подешевшала на 1,5 мільйона рублів? Чи збираєтеся ви компенсувати мені збитки? »- запитав користувач Ка Лі. Звернення зібрало 97 лайків.

Інший користувач сайту, Володимир Шомін, прокоментував його питання, порадивши жителю Чертаново активно брати участь в житті свого району і міста. «Чому ви так упевнені, що цей фільм так радикально вплинув на ринок нерухомості? Чому ви не перевірили спочатку реальних об’єктивних чинників?» – написав він.

Фільм «Тяжіння» вийшов у прокат 26 січня нинішнього року. Він оповідає про перше зіткненні людини з інопланетним розумом. За сюжетом непізнаний літаючий об’єкт приземляється на територію столичного району Чертаново. Жертвами цього краху стають кілька сотень людей, в місті оголошується воєнний стан, місцевих жителів евакуюють.

Федір Бондарчук – російський режисер, продюсер і актор. Він створив такі фільми, як «Дев’ята рота», «Залюднений острів», «Сталінград» і «Тяжіння».