Будинок Кардаш’ян обладнають кімнатою безпеки

 Американська телезірка Кім Кардаш’ян, яка на початку жовтня 2016 року стала жертвою пограбування в Парижі, вирішила обладнати так звану кімнату безпеки у своєму лос-анджелеському будинку. Приміщення буде здатне витримати землетрус магнітудою 7 і нагрівання до 530 градусів Цельсія, пише The Daily Mirror.

Вартість будівництва спеціального простору, що включає одну житлову кімнату та одну ванну, становитиме 100 тисяч доларів. Приміщення обладнають камерами.

Будинок, де Кім Кардашьян живе з чоловіком Каньє Вестом і двома дітьми, розташований у престижному лос-анджелеському районі Бель-Ейр. Його придбання обійшлося парі у 20 мільйонів доларів.

Кім Кардашьян пограбували в Парижі в ніч на 3 жовтня. Вона приїхала в столицю Франції на тиждень моди і зупинилася в старовинному особняку «Готель де Пурталес» — розкішному готелі без вивіски, який вибирають багато знаменитостей, які бажають уникнути настирливої уваги шанувальників та преси. Двоє озброєних чоловіків у масках увірвалися в номер телезірки і вчинили пограбування. Повідомлялося, що у Кардаш’ян були викрадені коштовності на суму близько десяти мільйонів доларів.

Джерело фото dom.lenta.ru