Будівництво Північно-Західної хорди планується завершити у 2018 році

Будівництво Північно-Західної хорди планується завершити в 2018 році, повідомив журналістам перший заступник керівника департаменту будівництва Москви Петро Аксьонов.

“По двох ділянках торги проведено, в листопаді, я сподіваюся, ми почнемо роботи. В цілому ділянку від Бусиновской розв’язки до Мосфільмовскій вулиці може бути закінчений у 2018 році”, — сказав Аксьонов.

Північно-Західна хорда протяжністю 29 кілометрів повинна пройти від Сколковского до Ярославського шосе і забезпечити зв’язок між районами півночі і півдня Москви, оминаючи центральну частину міста. Реконструкція вулиці Народного Ополчення, яка стане частиною хорди, почалася в березні 2013 року. В рамках реконструкції планується розширити цю вулицю до чотирьох смуг в кожну сторону, по одній смузі в кожному напрямку буде виділено для руху громадського транспорту.

Тим часом Аксьонов повідомив, що запуск руху по другій частині Алабяно-Балтійського тунелю планується наприкінці листопада-початку грудня.

“Все вже готове для того, щоб в повному обсязі запустити рух. Зараз йде оформлення документів на пуск руху. Це дає нам можливість в кінці листопада-початку грудня відкрити останню ділянку з цього тунелю”, — сказав Аксьонов.

Він додав, що тунель буде відкритий для руху будь-яких автомобілів, крім громадського транспорту. “Для громадського транспорту будуть відведені бічні проїзди, які були модернізовані і розширені”, — зазначив Аксьонов.

А ще влада Москви оголосила електронний аукціон на проведення робіт зі створення пішохідної зони і велодоріжок між храмом Христа Спасителя і Якиманской набережній в рамках програми «Золотий острів», говориться на порталі держзакупівель.

Прийом заявок на участь в аукціоні розпочався 9 жовтня 2015 року і триватиме до 19 листопада 2015 року. Аукціон відбудеться 23 листопада 2015 року, повідомляється в матеріалах. Максимальна ціна робіт визначена в розмірі 80,96 мільйона рублів.

Обсяг робіт включає в себе облаштування дорожнього покриття для пішохідних і велосипедних доріг, озеленення та благоустрій.