Дачники вибирають місто

 Хоча Нова Москва і є міською територією, хороша екологія і відсутність столичної суєти їй як і раніше властиві. З цієї причини котеджні селища на приєднаних «угіддях» користуються досить великою популярністю. Крім того, попит на них навіть трохи вище, ніж в інших районах області, через московської прописки. Особливо це стосується місць, близьких до МКАД – на відстані до 35 кілометрів, або розташованих поруч з великими населеними пунктами. Завдяки гарній транспортній доступності досить затребуваний і район ПТАХІВНЕ-Первомайського.

«У сегментах економ-і бізнес-класів котеджі Нової Москви знаходяться в епіцентрі інтересів покупців – вони займають перше місце за популярністю. У бізнес-і еліт-класі рівень попиту поступається тільки Рубльовці і Новій Ризі », – розповідає Ольга Бахметьева, директор департаменту заміської нерухомості TWEED.

«Рейтинг престижних напрямків виглядає наступним чином: найпопулярніші райони для покупки заміської нерухомості – західні і північно-західні (Рубльовському, Новоризьке, Сколковское, Ильинское, Пятницкое, Волоколамськоє шосе). Другий рядок рейтингу займають південно-західні райони (Мінське, Київське, Борівське, Калуське шосе). І замикають трійку лідерів північні напрямки (Ленінградське і Дмитрівське шосе) », – пояснює Ілля Менжунов, директор департаменту елітної нерухомості компанії« Метріум Груп ».

За даними Романа Коняхіна, і за 40 кілометрами від МКАД попит на заміські ділянки теж трохи вище, ніж на аналогічні підмосковні: чим далі від «старої» Москви, тим житло стає дешевшим, а можливість отримання московської прописки зберігається.

Але до вибору будинку потрібно поставитися, в будь-якому випадку, з максимальною обережністю. Оскільки генплан ще не затверджений, залишається ризик появи поруч з «котеджем мрії» чергової новобудови, нагадує Сергій Цивін, керівник офісу «Проспект Вернадського» департаменту заміської нерухомості «Інком-Нерухомість». Кращий вибір – це:

  • селище поруч з лісом
  • або недалеко від уже сформованої забудови.