Гості готелю написали чесний відгук і поплатилися за нього

Власники готелю Abbey в Індіані (США) оштрафували колишніх постояльців на 350 доларів за негативний відгук в соцмережах і направили лист з погрозами від адвоката готелю. Про це повідомляє газета ПОСТУП.

Після цього Генеральна прокуратура штату Індіана завела кримінальну справу про вимагання на готель Abbey Inn & Suites. Готель незаконно здійснив списання грошових коштів з карти одного з постояльців за відгук.

За даними слідства, Катріна Артур з чоловіком зупинилися в Abbey Inn & Suites. Номер був неприбраний, на простирадлах виявилися чиєсь волосся, в кімнаті пахло каналізацією і не працював кондиціонер. Чоловік намагався звернутися на ресепшен зі скаргами, однак не застав працівників готелю на місці. Пара була змушена самостійно прибрати кімнату.

Після повернення з готелю Катріна отримала електронного листа служби бронювання з проханням залишити відгук про цей готель. Вона написала про свої враження, після чого отримала від адвоката Abbey Inn & Suites лист з погрозами про звернення до суду і рахунок на 350 доларів. Ця сума була списана з карти жінки, яку вона пред’являла при заселенні.

Як випливало з листа, готель ввів внутрішнє правило, відповідно до якого з клієнтів стягуються гроші за негативні відгуки. Катріна видалила свій коментар з соцмереж, після чого звернулася до юриста.

В даний час ведеться розслідування, керівництво готелю не відповідає на телефонні дзвінки. Відомо, що готель виставлений ​​на продаж.

Comments are closed.