Ілон Маск представив дах з інтегрованою сонячною батареєю

Глава компаній Tesla Motors і SpaceX Ілон Маск представив сонячні батареї, які інтегровані в даху будинку, повідомляє Business Insider. Презентація відбулася в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія) напередодні голосування щодо злиття Tesla Motors з SolarCity.

Як очікується, дахи будуть випускатися в чотирьох варіантах: текстуроване скло, глянцева скляна плитка, шиферна плитка, а також черепиця в тосканському стилі. «Є три ключових складових, які можуть допомогти у вирішенні проблеми зі зміни клімату, а також справити позитивний вплив на навколишнє середовище: це екологічно безпечне виробництво енергії, батарей і електромобілів», – зазначив Маск.

Голосування акціонерів з питання злиття Tesla Motors з SolarCity намічено на найближчий час. Якщо компанії будуть об’єднані, дахи з інтегрованими сонячними батареями почнуть випускати на заводі в місті Буффало (штат Нью-Йорк), відзначається на сайті виробника електромобілів.

Бізнесмен Ілон Маск заснував компанії SpaceX (виробляє ракети і космічні кораблі) і Tesla Motors (створює електромобілі), а також ініціював проект Hyperloop (гібридної транспортної системи з вакуумного поїзда і складу на магнітній подушці – маглева). Крім того, він брав участь у створенні компаній PayPal (займається електронними платежами) і SolarCity (спеціалізація – сонячна енергетика). SpaceX отримала контракт НАСА на доставку астронавтів до МКС. Маск пообіцяв до 2025 року відправити першої людини на Марс.

Comments are closed.