Інвестиції в будівництво готелю Hyatt в Підмосков’ї перевищать $200 млн

HyattЗагальні інвестиції в будівництво заміського готелю Hyatt рівня “п’ять зірок” біля села Новораково в Істрінському районі Підмосков’я складуть близько 210 мільйонів доларів, повідомив в середу в ході зустрічі губернатора Московської області з представниками туристичного бізнесу гендиректор компанії Vector Investments Дмитро Бадаєв.

Він уточнив, що готель під назвою Hyatt Istra Resort & Spa буде розташовуватися в 55 кілометрах від МКАД на березі Істрінського водосховища.

“Його будівництво планується почати в третьому кварталі 2014 року”, – вказав Бадаєв. Відкрити готель планується в третьому кварталі 2017 року.

Читайте також: Квартира в новостройке: как выбрать оптимальный вариант

Перша черга проекту, за його словами, буде розташована на площі 45 га. Вона передбачає зведення готельного комплексу на 168 номерів та 52 апартаменти зі спа-центром, віллами і житловими будинками для продажу. Концепція проекту була розроблена бюро “Меганом” Юрія Григоряна.

Бадаєв зазначив, що для реалізації проекту необхідно побудувати під’їзну дорогу до готелю, яку раніше планували прокласти влади Підмосков’я, але в кризу 2008 року цей проект був заморожений. Vector Investments, зазначив він, готова сама профінансувати будівництво дороги, на що буде потрібно 200 мільйонів рублів.

“Давайте цей проект на містобудівна рада винесемо в квітні-травні”, – сказав у свою чергу губернатор Підмосков’я Андрій Воробйов.