Котедж на Рубльовці за 100 мільйонів євро визнали найдорожчим в Росії

Найдорожчий заміський котедж Росії коштує 100 мільйонів євро (6,8 мільярда рублів). Особняк загальною площею 1,7 тисячі квадратних метрів розташований на Рубльово-Успенському шосе в Одинцовському районі Московської області. У будинку виконаний ремонт за авторським дизайн-проектом.

Відповідно до опису об’єкта, цегляний котедж побудований на ділянці площею два гектари в межах сучасного селища. Автор оголошення в базі Ціан називає пропозицію вигідним. Один з банків автоматично розрахував для потенційних покупців особняка мінімальний щомісячний платіж по іпотеці – 43,4 мільйона рублів.

Читайте також: Особенности ремонтно-отделочных работ в новостройке

За даними аналітиків, в інших регіонах країни найдорожчі заміські домоволодіння істотно дешевшы: в передмістях Санкт-Петербурга максимальна ціна пропозиції – мільярд рублів, в Краснодарі – 292 мільйони рублів, в Тольятті – 200 мільйонів, в Нижньому Новгороді – 160 мільйонів рублів.

Раніше експерти компанії Penny Lane Realty назвали найдорожчою пропозицією заміського житла в Підмосков’ї котедж, розташований на Новоризькому шосе. Його вартість на початку липня 2017 року становила 5,2 мільярда рублів.