Квартири у новобудовах чи на вторинному ринку: питання вибору

Напевно, немає такої людини, який би не мріяв про власний дах над головою. Збираючись придбати особисті квадратні метри, перед кожним потенційним власником квартири виникає одне дуже важливе питання: що краще придбати – квартири в новобудовах або житло на вторинному ринку? І той, і інший варіант мають як свої переваги, так і недоліки.

Основний плюс купівлі квартири на вторинному ринку полягає в тому, що її можна побачити і оцінити вже зараз. Після залагодження всіх формальностей новий власник житла може відразу ж в’їхати в своє приміщення. Але існують і мінуси покупки житла на вторинному ринку«. Насамперед, це може бути досить старий будинок зі всіма витікаючими звідси проблемами – недостатня звукоізоляція, старі труби, аварійний ліфт та ін. Крім цього, не всім приємно жити в квартирі, де раніше жили зовсім чужі люди.

Усіх цих проблем можна уникнути, якщо віддати перевагу покупці квартир в новобудовах. Головні переваги такого житла в тому, що воно дуже зручно і комфортно, надійно і безпечно, оскільки будується з використанням сучасних матеріалів та новітніх технологій. Крім цього, часто майбутній власник квартири може вибрати планування у відповідності зі своїми вподобаннями або, у разі необхідності, легко зробити перепланування. Також покупець зможе вибрати той район, який йому найбільш зручний.

Якщо вас цікавить продаж квартири в новобудовах, сучасний ринок пропонує житло на будь-який смак і гаманець. Серед покупців затребувані як квартири в новобудовах бізнес-класу, так і розкішні елітні приміщення. Незалежно від вибору майбутнього власника житла, всі квартири повністю відповідають існуючим стандартам і вимогам. Купуючи таку квартиру, ви отримуєте не просто квадратні метри, але також облаштовану територію навколо новобудови і розвинену інфраструктуру – супермаркети, дитячі садки, школи, поліклініки, хороші дороги.

Сьогодні продаж квартир в новобудовах після деякого затишшя, пов’язаного з кризою, знову впевнено набирає обертів. Забудовники пропонують різноманітні об’єкти з різним ступенем готовності. Так що вибирати є з чого! Експерти ринку нерухомості радять: перед тим, як купити квартиру, спробуйте зібрати кой-яку інформацію про забудовника. Зокрема, скільки років компанія працює на ринку, скільки побудувала будинків, яка її репутація.