Мумія росіянки десять років отримувала квитанції про оплату ЖКГ

В одній з квартир будинку №57 по вулиці Чкалова в Барнаулі виявлена ​​мумія 50-річної жінки. За висновком експертів, останки пролежали в квартирі не менше десяти років. Про це повідомляється на регіональному сайті «Вести-Алтай».

Останки виявилися завдяки сусідові знизу. Чоловік нещодавно переїхав і займався ремонтом, господиню квартири зверху він розшукував, оскільки йому необхідно було поміняти стояки. Після розтину квартири в приміщенні виявилися гори сміття і муміфіковане тіло господині житла. За свідченням сусідів, жінка зникла близько десяти років тому, на той момент їй було близько 50 років.

«Жила самотня жінка. Ну, в принципі нормально віталася. У під’їзд заходили і виходили разом. Потім зникла. Уже років десять тому. І все, більше я її не бачив. Говорили, що вона поїхала кудись в Москву до сестри або до матері», – наводить видання слова одного з сусідів, Олександра Долженка.

За інформацією «Вести-Алтай», протягом десяти років на адресу квартири, в якій була виявлена ​​мумія, доставлялися квитанції на оплату житлово-комунального господарства. Документи вилучено слідчим комітетом Барнаула, який займається встановленням особи жінки і перевіркою обставин її смерті.

У лютому 2018 року в одній з квартир Санкт-Петербурга рятувальники виявили мумію літнього чоловіка, який лежав на дивані в обнімку з секс-лялькою, зробленою зі сміття і підручних матеріалів. Голова ляльки була, ймовірно, відірвана чоловіком від жіночого манекена. Рятувальників викликали сусіди пенсіонера, стурбовані неприємним запахом в під’їзді.

Comments are closed.