Найдешевшу квартиру в Москві можна зняти за 13 тис руб

401168588Вартість оренди найдешевшої московської квартири становить 13 тисяч рублів на місяць, найдорожчим – 2,1 мільйона рублів, говориться в повідомленні компанії “Світ квартир”.

Найбільш бюджетний варіант є квартирою в 30 квадратних метрів на другому поверсі дев’ятиповерхівки, розташованої в районі Щелковського шосе, недалеко від МКАД. Дешевизна, ймовірно, обумовлена тим, що в квартирі немає ні техніки, ні навіть крана на кухні, а зі стін стирчать дроти, наголошується в повідомленні.

Найдорожча знімна квартира площею 380 квадратних метрів з дизайнерським ремонтом розташована в Західному окрузі Москви, в елітному будинку на Звенигородській вулиці. “Коштує вона 2,1 мільйона рублів на місяць. Така висока ціна пояснюється, по-перше, комфортними умовами розташування: екологічний район, поруч парки, ставки, будинок має величезну, в 13,4 га, власну територію”, – повідомляється в прес-релізі.

Також орендар отримає в своє розпорядження три спальні з гардеробними кімнатами, кабінет, вітальню, чотири санвузли, господарські кімнати і три паркувальних місця в підземному паркінгу, додається у ньому.

За даними компанії, в даний час в середньому вартість оренди однокімнатної квартири в Москві становить 38,692 тисячі рублів на місяць, двокімнатної – 60,448 тисячі рублів, трикімнатної – 113,121 тисячі рублів на місяць.