Названа вартість оренди найдорожчої квартири Росії

Одного місячного орендного платежу, вирученої за найдорожчу квартиру в країні, вистачить, щоб купити власне житло в Підмосков’ї або в одному з міст-мільйонників. Ціновий лідер російського ринку оренди знаходиться в Москві і пропонується наймачам за 1,8 мільйона рублів на місяць, свідчать матеріали порталу «Мир квартир», що надійшли в «Елітну нерухомість» в середу, 21 грудня.

Трирівневий пентхаус розташований в одному з сучасних житлових комплексів на вулиці Мінської. Квартира має площу 450 квадратних метрів, у ній чотири спальні з індивідуальними санвузлами та гардеробними, кухня, їдальня, вітальня, кабінет, спортзал, домашній кінотеатр, окремі кімнати для караоке і гри в гольф.

В пентхаусі виконаний дизайнерський ремонт в класичному стилі з обробкою з цінних матеріалів, з ліпниною і розписом, встановлена дорогі меблі та техніка. З панорамних вікон відкривається вид на місто.

У середньому, за даними аналітиків «Світу квартир», оренда квартири в Москві обходиться 44,9 тисячі рублів на місяць, що більше ніж в 40 разів менше ставки найдорожчої квартири. Якщо порівнювати вартість оренди триповерхового пентхауса з загальноросійськими показниками, то вона більше середньої по країні (13,9 тисячі рублів на місяць) в 133 рази.