Невідомий став сусідом Тейлор Свіфт

Невідомий покупець придбав у нью-йоркському районі Трайбека квартиру по сусідству з американської виконавицею Тейлор Свіфт. Співачка володіє в будинку декількома об’єктами нерухомості, повідомляє New York Post з посиланням на власне джерело.

Апартаменти на Франклін-стріт обійшлися новому власнику майже в 10 мільйонів доларів. Квартира площею понад 328 квадратних метрів розташована на четвертому поверсі будинку. Там є чотири спальні, три ванні кімнати, кухня і простора вітальня з каміном.

«Спочатку йшлося про оренду об’єкта, але, коли покупець побачив квартиру, то він тут же закохався в неї і, по суті, купив прямо на місці», – розповіло джерело видання.

Дизайн апартаментів виконаний в стилі лофт: в приміщеннях встановлені чавунні колони, стіни зроблені з цегли, а на стелі закріплені масивні дерев’яні балки. Яскравими акцентами служать фіолетові крісла і жовті кавовий столики.

Свіфт володіє в будівлі пентхаусів площею понад 740 квадратних метрів, в 2014 році вона віддала за нього близько 20 мільйонів доларів. Пізніше співачка придбала тут квартиру за 9,7 мільйона доларів.