Побожність коштувала росіянці квартири

В одній з квартир багатоквартирного будинку по вулиці Трудова в Абакані сталася пожежа, серйозно пошкодив житло. Причиною загоряння стала свічка, запалена поруч з іконою господинею квартири. Про це повідомляє регіональний портал «Захід 24».

За словами власниці житла, вона поставила свічку, що горить перед іконою і пішла з дому. Прибулі на місце події фахівці МНС кваліфікували ситуацію як необережне поводження з вогнем.

Зажевріли квартира серйозно постраждала від вогню. Ліквідували пожежу співробітники МНС евакуювали з верхніх поверхів будинку, що горів дев’ять осіб, в тому числі двох дітей. «Після ліквідації відкритого вогню пожежний в одній з квартир знайшов кішечку і передав її господареві», – зазначає видання.

Необережне поводження зі свічками, в тому числі, в ході релігійних ритуалів, іноді стає причиною пожеж в житлових будинках. Один з таких випадків стався в Бєлгороді в кінці квітня 2018 го. Літня жінка зібралася помолитися і запалила свічку, яка потім впала. Жінка спробувала впоратися з вогнем самотужки, але їй це не вдалося. За свідченням очевидців, полум’я виривалося з вікна квартири на кілька метрів. В результаті пожежа знищила півтори кімнати в квартирі пенсіонерки.

 

Читайте також: Електронні ЗМІ: у чому перевага онлайн медіа