Покупцям квартир у Новій Москві пригрозили дорогими послугами ЖКГ

Тарифи на житлово-комунальні послуги в комплексах, що будуються в Троїцькому та Новомосковському округах столиці, можуть втричі перевищувати рівень вартості послуг ЖКГ, встановлений в межах «старої» Москви – перш за все, через те, що на приєднаних територіях немає великих комунальних мереж. Про це розповів в інтерв’ю газеті «Известия» глава департаменту економічної політики та розвитку Москви Максим Решетніков.

«Може статися так, що ви, купуючи недороге житло
в Новій Москві, будете змушені платити чималі гроші за комуналку», – заявив Решетніков.

За його словами, тарифи на послуги ЖКГ в нових столичних округах вище, ніж в старих, тому що в кожному районі на приєднаних територіях працюють локальні постачальники ресурсів, місцеві мережі, малі котельні. На вартість послуг негативно впливає і невелике число споживачів: загальні витрати розподіляються між меншим, ніж в «старій» Москві, кількістю жителів. Крім того, вказав Решетніков, інженерні системи в Тіна сильно зношені, і їх ремонт вимагає істотних вкладень.

Чиновник також зазначив, що деякі забудовники, які працюють на території Нової Москви, економлять, використовуючи дешеве інженерне обладнання, експлуатація якого виявляється дуже дорогою.

«Звичайно, можна брати нерухомість в Новій Москві, але при її покупці краще завжди дізнаватися, хто управляє, обслуговує, яка величина комунальних витрат. Це треба враховувати, тому що ті ж забудовники через обслуговування мереж візьмуть з вас втридорога », – підкреслив Решетніков.

У серпні 2016- го в Москві були арештовані колишні керівники Регіональної енергетичної комісії (РЕК) Москви, скасованої навесні цього року. Їх викрили в необгрунтованому завищенні тарифів ЖКГ.