Покупцям пентхаусів у Дубаї подарують суперкари Lamborghini

Lamborghini Aventador RoadsterДубайська будівельна компанія Damac Properties подарує покупцям елітних пентхаусів в хмарочосі Damac Maison суперкари Lamborghini Aventador Roadster 2014 року випуску. Про це повідомляє видання Firstpost Business.

Про рекламну акцію девелопер оголосив у ході щорічного дубайського торгового фестивалю. Пропозиція дійсна до закінчення, яке заплановано на 2 лютого. За даними New York Daily News, вартість чотирикімнатних пентхаусів, які беруть участь в акції, становить близько 15 мільйонів доларів.

Клієнти, які купили дешевші апартаменти, безкоштовно отримають автомобілі BMW або Mini Cooper. Марка та модель машини буде залежати від розмірів квартири.

Damac Properties не вперше проводить такі кампанії. У 2013 році покупцям пентхаусів компанія дарувала автомобілі Audi R8. Покупці трьохспальних апартаментів отримували Audi A8, двоспальних – Audi A6, квартир з однією спальнею – Audi A4. За словами представників девелопера, завдяки цьому під час торгового фестивалю продажу компанії різко зростають.

Родстер Lamborghini Aventador оснащений мотором V12 потужністю 700 кінських сил і розганяється до 100 кілометрів на годину за 2,9 секунди. Його максимальна швидкість становить 349 кілометрів на годину. Ціна суперкара становить близько 400 тисяч доларів.

Під час економічної кризи ціни на житло в Дубаї впали, за деякими оцінками, на 50 відсотків, однак зараз ринок швидко відновлюється. За 2013 рік вартість житла там зросла на 20-30 відсотків. Головним чином, зростання відбувається за рахунок активності зарубіжних покупців.