Прочистка каналізаційних труб: переваги використання хімічних засобів

Якщо вода почала повільно стікати в отвір раковини, а в помешканні з’явився стійкий неприємний запах, швидше за все, каналізаційні труби засмітилися, і їх необхідно прочистити. Тим паче, що зараз прочистка каналізації Київ це чи будь-яке інше місто країни, – не проблема, бо таку послугу надають різноманітні спеціалізовані служби.

В сімействі сучасних технологій, які допомагають боротися із неприємностями, що періодично виникають у будь-якій мережі, чільне місце посідають хімічні засоби. Хоча, до слова, спеціалісти ставляться до хімічного методу неоднозначно. Але за певних обставин, аби видалити засмічення, найкращий вихід – скористатися саме цим способом.

Незважаючи на те, що деякі виробники пропонують універсальні препарати, головне правило, якого радять дотримуватися експерти у цій сфері, – вибирати варіанти, які розраховані на той чи інший вид засмічення. Також слід враховувати, на основі якої активної речовини виготовлений засіб. До прикладу, якщо проблему створює плівка, утворена жировими відкладеннями, то найкраще виконає покладену на нього місію лужний препарат. Найчастіше препарати на основі лугів представлені на ринку у вигляді сипучих сумішей.

Окрема категорія препаратів, які використовуються для такої процедури, як прочистка каналізації, представлена засобами на основі кислот. Окрім того, вони містять дезінфікуючі компоненти. Як правило, засоби мають рідку консистенцію і є зручними у використанні. Кислоту найкраще використовувати, якщо потрібно усунути засмічення органічного походження, утворені волоссям, папером, продуктами людської життєдіяльності. Хімію на основі кислот і лугів можна застосовувати як щодо металевих каналізаційних труб, так і щодо ПВХ конструкцій. Якщо ж використання хімічних препаратів не дало очікуваного результату, їх можна комбінувати з механічною чисткою, яка передбачає використання вантуза або спеціального сантехнічного тросу.

Працюючи з хімічними препаратами, слід дотримуватися правил безпеки, адже до складу багатьох препаратів, особливо для професійного використання, входять потужні реагенти, здатні завдати шкоду здоров’ю людини. Отож, необхідно відчинити вікна у приміщенні, а після завершення такої процедури, як прочистка труб, вийти з помешкання назовні. Працювати слід в резинових рукавичках і респіраторній масці. Якщо засіб потрапив на шкіру, уражене місце потрібно, не зволікаючи, промити водою.