Ріелтори розповіли про 160-кратному розкид цін на оренду квартир у Москві

orkvЗа підрахунками аналітиків офіційної бази даних Російської гільдії ріелторів (РГР) «Світ квартир», у квітні 2015 року зафіксовано 160-кратний розкид цін на оренду квартир в Москві. Найдорожчий об’єкт здається за 2,1 мільйона, найдешевший — за 13 тисяч рублів на місяць. Такі дані містяться в прес-релізі «Світу квартир», який є у інтернет-видання КуПол.Об’єкт, який передається за найвищою ціною, квартира площею 380 квадратних метрів на Звенигородської вулиці в одному з житлових комплексів з власною територією 13,4 га. У квартирі три спальні з гардеробними, кабінет, вітальня, чотири санвузли, господарські кімнати, зроблений дизайнерський ремонт. У вартість оренди входять три машиномісця в підземному паркінгу.
Матеріали по темі

Як рукою зняло
Власники орендних квартир в Москві стримали апетити

Квартира, пропонована в оренду за найнижчою ставкою, знаходиться недалеко від МКАД у районі Щелковського шосе. Це однушка площею 30 квадратних метрів на другому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Квартира здається з мінімальною обстановкою.

За даними «Світу квартир», середня вартість оренди однокімнатної квартири в Москві на кінець квітня 2015 року становить 38 692 рубля, двокімнатної — 60 448, трикімнатної — 113 121 гривню на місяць. Загальна кількість орендних квартир у столиці аналітики порталу оцінюють 755 тисяч.

Згідно поширеній раніше в квітні прес-релізу компанії «НДВ-Нерухомість», московський ринок оренди в даний час сильно перенасичений. При цьому не менш 35 відсотків квартир пропонуються в оренду в межах 25-30 тисяч рублів на місяць.