Росіяни витратили на нерухомість у хмарочосах Трампа 100 мільйонів доларів

Російські бізнесмени і політики витратили на нерухомість в житлових комплексах, що належать президентові США Дональда Трампа як мінімум 98,4 мільйона доларів. Про це повідомляє агентство Reuters , що вивчило бази даних власників квартир і ріелторів Orbis компанії Bureau Van Dijk.

Йдеться про сім висотних комплексах у Флориді. За інформацією агентства, житло в них купили як мінімум 63 людини з російськими паспортами. Крім того, 703 з 2044 об’єктів нерухомості в цих хмарочосах належить компаніям, які не вказують в документах реальних власників. Також не враховувалися ті покупці, у яких є російське громадянство, але при придбанні приміщень вони використовували паспорти інших країн. З цього Reuters робить висновок, що росіян серед покупців квартир може бути і більше.

Агентство називає імена деяких покупців нерухомості. Серед них, як стверджується, є колишній топ-менеджер федерального агентства спеціального будівництва Олександр Юзвик, президент банку «Вікінг» в Санкт-Петербурзі Олексій втомився і співвласник Absolute Group LLC Андрій Трусков, а також регіональні політики і бізнесмени. Статут і Трусков підтвердили журналістам, що дійсно володіють квартирами в комплексах Трампа.

Наприкінці січня повідомлялося , що компанія президента США Дональда Трампа Trump Organization подала в Роспатент заявку на реєстрацію двох брендів: Keep America Great! і «Збережемо Америку великою!»