Спадкоємець британського престолу похвалився улюбленим фермерським будинком

Принц Чарльз показав екологічний будинок в графстві Камартеншіре Уельсу (Великобританія), який останні кілька років облаштовує з дружиною герцогинею Корнуолл (Камілла Паркер-Боулз) для комфортного відпочинку в оточенні природи. Спадкоємець британського престолу купив особняк після десятиліть пошуків підходящої нерухомості, повідомляє видання Daily Mail.

Самотній і екологічно чистий фермерський будинок син королеви Великобританії Єлизавети II придбав у 2007 році за 1,2 мільйона фунтів стерлінгів (за поточним курсом 1,38 мільйона доларів). У будівлі з трьома спальнями сімейна пара проводить кілька тижнів на рік. Територія відома своєю тишею і спокоєм. Найближчий магазин знаходиться в 1,6 кілометра від ділянки.

«Тепер, нарешті, у мене є будинок в Уельсі, щоб час від часу там зупинятися. Ймовірно, купити подібну нерухомість потрібно було ще 40 років тому », – похвалився особняком принц Чарльз, зазначивши, що намагається облаштувати будинок з любов’ю, висаджує там дерева.

Будівельники, які ремонтують будівлю, використовували екологічно чисті матеріали, а колірну гаму (блакитний, білий і теракотовий) вибирала Камілла. У будинку є простора вітальня, камін з валлійського сланцю з королівським гербом. Інтер’єр досить строгий, голі підлоги, кераміка на комоді. Телевізор члени королівської сім’ї встановлювати в маєток Уельсу не стали, натомість на полицях багато книг з фольклору і путівники для прогулянок по горбистій місцевості графства.