Так вирішила природа: Вілла-Епекуен, Аргентина

Знаменитий спа-курорт Вілла-Епекуен, розташований на солоних озерах недалеко від Буенос-Айреса, потрапив до лав примарних місць через примхи природи.

Перші готелі з’явилися на березі Епекуена на початку 20-х років минулого століття. Тутешні лікувальні води благотворно впливали на здоров’я людей, хворих на артрит, остеоартрит і псоріаз. Цілющі властивості води в Епекуене порівнювали з Мертвим морем. Природно, така слава приваблювала туристів в санаторії на березі озера з усієї Південної Америки.

До 1960-му році курорт приймав двадцять тисяч гостей на рік. Тут були споруджені готелі світового класу, і на лікувальні процедури все частіше почали приїжджати голлівудські зірки. Свого розквіту (до речі, як і Вароша) Вілла-Епекуен досяг на початку 70-х років. Він приносив власникам готелів та ресторанів колосальні прибутки, так що робота в курортній зоні щедро оплачувалася – в Вілла-Епекуені був один з найвищих рівнів життя на всьому континенті.

Однак зміна клімату призвела до того, що в Вілла-Епекуен почали постійно йти дощі. За десять років норма опадів була перевищена у декілька разів. Паводкові води заповнили озеро до країв, і величезний потік хлинув в місто. Протягом декількох годин велика частина курорту була затоплена солоною водою.

Дощі припинилися тільки в 2008 році. Незабаром занурені в солону воду вулиці почали підніматися з глибин. Все затоплене набуло райдужну кришталеву оболонку з затверділої солі. В результаті Епекуен став схожий на декорації з фільмів про апокаліпсис, чим постійно і користуються кіношники.

Comments are closed.