У комерційну нерухомість влили майже 5 мільярдів доларів

За підсумками 2017 року обсяг інвестицій в нерухомість Росії збільшився на 9 відсотків у порівнянні з 2016 роком і склав 4,9 мільярда доларів.

Обсяг іноземних інвестицій, за підрахунками аналітиків, склав 16 відсотків від загальної суми і за рік виріс у декілька разів. «Важливою подією року стало збільшення частки угод за участю іноземного капіталу – крім глобальних і європейських фондів, вже знайомих з ринком нерухомості Росії, активними були компанії-представники країн Азії та Близького Сходу», – розповіла керівник відділу ринків капіталу і інвестицій компанії Ірина Ушакова.

Вона додала, що з початку року були укладені угоди, узгодження яких тяглося кілька років. Позитивними сигналами для учасників ринку стало очікуване поступове відновлення економіки країни і всіх секторів ринку нерухомості, що дає підстави сподівається на подальше зростання інвестиційної активності», – уточнила представник компанії.

У січні 2018 років Москва увійшла в топ-40 міст світу, де найчастіше вкладаються в офіси. За рік в російській столиці було укладено інвестиційних угод на 3,4 мільярда доларів. Роком раніше цей показник становив 3,5 мільярда доларів.