У Лондоні розгорнулася суперечка за звання кращого житлового району

Одна з вулиць району МейферУ найближчі роки неофіційне звання самого престижного житлового кварталу Лондона перейде від Найтсбріджа до Мейфера. Такий прогноз, як пише портал Property Wire, що міститься в дослідженні компаній Wetherell і Dataloft.

Експерти очікують, що до кінця 2014 року вартість елітних будинків в Мейфері подолає позначку в 5000 фунтів стерлінгів за квадратний фут, а через 10 років показник зросте до 10 тисяч фунтів. У кращих особняках Найтсбріджа квадратний фут “елітки” зараз пропонується за 7500 фунтів.

Зростанню цін у Мейфері сприятимуть масштабні плани девелоперів із забудови району елітними новобудовами. На даний момент там анонсовано будівництво 401 житлового об’єкта загальною площею 102,2 тисячі квадратних метрів (значна частка проектів передбачає перепрофілювання офісних та адміністративних будівель у житло). Сукупна вартість цих квартир і будинків перевищує 5 мільярдів фунтів стерлінгів.

Мейфер, Лондон – відеосюжет


При цьому Мейфер вже перевершує Найтсбрідж за кількістю житлових адрес (4363 проти 2500). Крім того, район більш ніж на третину випереджає конкурента за площею.

За інформацією фахівців, у 2013 році к Мейфері продали житла на 472 мільйони фунтів, що на 25 відсотків більше, ніж у 2012 році. Середня сума операції склала 3,75 мільйона фунтів. Основними покупцями квартир в районі є індійці, азіати і європейці.

Ціни на житло в Лондоні є одними з найвищих у світі і продовжують зростати. Згідно з даними компанії ЕЙ, в грудні 2013 року середня вартість будинку в британській столиці склала 345,2 тисячі фунтів, що на 14 відсотків перевищує докризовий показник, пише tvixbox.com