За оплату комунальних послуг авансом росіянам пообіцяли знижки

Оплата за ЖКПУ російському уряді розглядається законопроект, відповідно до якого керуючі компанії зможуть надавати знижки мешканцям, що оплачують житлово-комунальні послуги авансом. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на заступника міністра будівництва і ЖКГ Андрія Чибіси.

На думку чиновника, це послужить стимулом для сумлінних споживачів і дозволить скоротити кількість неплатників. Заступник міністра зазначив, що в даний час управдоми мають право надавати знижки лише на плату за утримання і ремонт житла. Розмір можливих знижок Чибіс не уточнив.

Раніше ЗМІ повідомляли, що знижені тарифи за передоплату встановлять в першу чергу для самих КК і ТСЖ, які в подальшому нададуть знижки громадянам.

По темі: У Росії розроблять програму модернізації ЖКГ до 2020 року

Наприкінці 2013 року прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив уряду вивчити можливість введення оплати за комунальні послуги. Пізніше влада підкреслювали, що мова йде тільки про платежі за газ і авансова система може бути застосована виключно щодо боржників.

За інформацією Національної служби стягнення, заборгованість громадян і підприємств перед постачальниками послуг ЖКГ за підсумками 2013 року складе 886 мільярдів рублів. На населення припадає 176 мільярдів рублів боргу.

Comments are closed.