По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

М. Сокол, ул. Сальвадора Альенде Продается торговое помещение с полноценными окнами.. На продажу предлагается отдельно стоящее здание в Центральном административном округе города Москвы. Подвал,. . . м. Новокузнецкая, Клементовский пер.

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівГлава Sibir Energy усунений від роботи через операції з нерухомістю


Автор: Адмін
26 лютого 2009 р.


Глава Sibir Energy усунений від роботи через операції з нерухомістю Російська нафтова компанія Sibir Energy усунула від роботи свого головного керівника і почала розслідування операцій з нерухомістю, повязаних з одним з найбільших акціонерів, повідомляє The Financial Times (тексту - на сайті InoPressa.ru). Главу компанії Генрі Камерона змінив його заступник Стюард Детмер.

Біржові торги акціями Sibir Energy, що має лістинг в Лондоні на Aim, минулого тижня були припинені, оскільки з'ясувалося, що Шалва Чигиринський, що володіє разом з своїм діловим партнером Ігорем Кесаєвим 47,7% акцій компанії, винен їй не 115 млн. доларів, а 325 млн.

Sibir Energy раніше погодилася купити у Чигиринського нерухомість, щоб забезпечити його засобами на погашення марджин-коллів, але в січні під тиском міноритарних акціонерів відмовилася від цього плану. Тим часом гроші виплатили Чигиринському наперед, з розрахунком на схвалення операції. За даними газети, розслідування займе до двох місяців; торги акціями поки не поновилися.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість