По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівАбхазія повернула нерухомість, яку забрала у декількох росіян


Автор: Адмін
21.06.2011 13:18


Абхазія повернула нерухомість, яку забрала у декількох росіян Абхазькі власті вирішили повернути незаконно відібрану нерухомість у декількох громадян РФ.

Як відзначають ЗМІ, результат справи на користь росіян став можливий завдяки втручанню російських дипломатів, що працюють у спільній російсько-абхазькій комісії по захисту майнових прав.

Всього комісія розглянула 187 клопотань, рішення по яких поки ухвалені тільки по 43. Правда, в МЗС не уточнили, чи всі справи були на користь російських громадян.

Нагадаємо, минулого року через порушення прав громадян Росії, що проживають в Абхазії, розгорівся дипломатичний скандал. МЗС РФ навіть кілька разів направляв властям республіки ноти протесту.

Проте вирішити майнові суперечки вдалося тільки після створення спільної комісії. До речі, члени цього органу з російської сторони тепер розглядатимуть скарги всіх громадян Росії незалежно від їх національної приналежності. Раніше ходили чутки, що громадянам РФ грузинської національності в розгляді майнових позовів буде відмовлено.

Що стосується російсько-абхазького конфлікту, то сотні росіян, що постійно проживають в республіці, стали жертвами шахраїв, котрі скористалися особливостями місцевого законодавства. Воно, зокрема, дозволяє визнати чужу нерухомість «безгоспною». Причому, звернення постраждалих росіян в суди проблеми не вирішили.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість