Абрамович купив у Лондоні пентхаус за 30 мільйонів фунтів

Роман Абрамович придбав пентхаус в лондонському хмарочосі за 30 мільйонів фунтів стерлінгів, місця в підземному паркінгу житлового комплексу обійшлися російському мільярдерові ще в 85 тисяч фунтів. Про це пише The Times.

За інформацією видання, пентхаус знаходиться в хмарочосі, збудованому поруч з домашнім стадіоном футбольного клубу «Челсі» – «Стемфорд брідж”. Площа нерухомості становить шість тисяч квадратних метрів, з вікон відкривається вид на Темзу. Нерухомість була куплена Абрамовичем до початку візових проблем, підкреслює The Times.

Роман Абрамович входить в десятку найбагатших росіян за версією Forbes, а також в рейтинг найбагатших людей Великобританії за версією The Sunday Times. У 2018 році мільярдер зайняв в цьому рейтингу 13 місце, його статок оцінюється в в 9,33 мільярда фунтів.

Навесні 2018 року Абрамовичу було відмовлено в продовженні британської візи інвестора, влада попросила мільярдера розкрити походження його капіталів. Замість цього Абрамович відкликав заявку на візу і подав на громадянство Ізраїлю, яке було йому оперативно надано.

Comments are closed.