Американці масово почали будувати бункери через коронавірус

Американці масово почали будувати бункери на тлі поширення коронавірус. Про це vtsolutionsnz.com повідомили представники ринку засобів для виживання і самооборони.

Засновник компанії Rising S Company Клайд Скотт розповів, що з погіршенням ситуації з коронавірусом люди почали все більше замислюватися про будівництво укриттів. Він назвав нинішній сплеск інтересу на бункери безпрецедентним. «Ніколи раніше ми не бачили зростання продажів укриттів через медичні причини. Зазвичай наші продажі залежать від політичних дій, які можуть вести до обмеження свобод або виникнення цивільних і соціальних заворушень», – додав Скотт.

Найдешевший однокімнатний бункер, який виробляє Rising S Company, кошту 39,5 тисячі доларів. Найбільший варіант з сауною, кімнатою для рослин, басейном, більярдною і гаражем на кілька автомобілів обійдеться покупцеві в $8 млн.

Підвищений попит на укриття помітив і представник компанії US Safe Room Девід Девіс. «Гарантія безпеки, готовність – надійніше, ніж “страховка”, яка є допомогою лише після того, як ви вже зазнали втрат. Наше рішення – перш за все не допустити цієї втрати», – сказав він.

Девіс відзначив, що будівництво бункера – необхідний захід обережності для забезпечення безпеки сім’ї, і все більше американців розуміють це.