По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


Самые лучшие симпатичные проститутки Барнаула | Привлекательные проститутки Кемерово

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівАктриса Анастасія Вертинська зрадила кращу подругу через гроші і нерухомість


Автор: Адмін
09.12.2011 08:00


Актриса Анастасія Вертинська зрадила кращу подругу через гроші і нерухомість На 15 грудня призначено чергове засідання суду у справі про заповіт Іветти Квачадзе – дочки знаменитого актора МХАТ Валер'яна Квачадзе, що зіграв Сталіна за життя самого вождя, і кращої подруги актриси Анастасії Вертинської.

Історія про те, кому ж повинен дістатися немаленький спадок світського лева, одержала розголос влітку цього року. Тоді на одному з російських телеканалів показали передачу, де спробували з'ясувати, на чиїй стороні закон. Але сама програма перетворилася на скандальне шоу, і одержати відповідь так і не вдалося.

Довідатися подробиці непростого поділу спадку Квачадзе вирішила «Експрес газета». Видання звернулося до Валентини Малюкової – подруги покійної і актриси Анастасії Вертинської. За її словами, коли у Іветти раптово померли батько, чоловік, а потім і мати, жінка одержала великий спадок. Але допомогти ним розпоряджатися попросила свою 66-річну подругу Вертинську, заздалегідь виписавши на неї довіреність. Актриса часу дарма не витрачала і налагодила бізнес по здачі двох квартир своєї подруги.

Але відхід близьких спровокував серйозне захворювання і у самої Іветти. З діагнозом рак її поклали в Інститут онкології імені Блохіна, а потім відпустили додому. З тих пір за жінкою окрім Вертинської почали наглядати ще дві подруги - Валентина Малюкова і Лариса Ігнатова. Саме вони і були справжніми доглядальницями і помічницями хворої Іветти. А актриса з'являлася в будинку подруги рідко, стверджуючи, що у неї алергія на кішку.

За словами Лариси Ігнатової, тоді з'явився перший заповіт Квачадзе, по якому все її майно відходило після смерті Вертинської.

Але коли Іветта розчарувалася в кращій подрузі і зрозуміла, що та лише привласнила собі її коштовності, і, користуючись наявною довіреністю, розпоряджається за власним розсудом її нерухомістю, вона змінила свій заповіт. Знаходячись в лікарні у Німеччині, Квачадзе згадала ще 11 спадкоємців окрім Вертинської.

Після смерті цей документ потрапив до рук адвоката і довіреної особи Анастасії Вертинської. Але у актриси були свої плани на спадок кращої подруги, і ділитися її багатствами вона не збирається. Ось вже два роки секс-символ російського кінематографу намагається довести, що перед смертю Іветта Квачадзе була недієздатною.

Втім, навіть по наявному другому варіанту заповіту, знаменитої Ассоль з «Яскраво-червоних вітрил» дістається немало – всі коштовності і дві двокімнатні квартири і заміський будинок, на території якогоо встановлені цікаві садовые фигурки. Але їй цього мало. Вона хоче оволодіти ще і однокімнатною квартирою, частиною дачі і навіть претендує на 3 тисячі доларів, залишені на утримання кішки покійної Квачадзе.

Суд поки не виніс остаточної ухвали по цій заплутаній історії, але, як пише «Експрес газета», якщо воно буде не на користь актриси, то цілком можливо, що незабаром саму Анастасію Вертинську судитимуть по статті «Шахрайство», оскільки в справі з'явилися факти порушення законодавства заради збагачення.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість