По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОщадбанк отримав "місто мільйонерів"


Автор: Адмін
21.01.11


Ощадбанк отримав 'місто мільйонерів' Дочірня компанія Ощадбанку отримала контрольний пакет (більше 60 відсотків) проекту "Рубльово-Архангельське", відомого також як "місто мільйонерів". Про це пише газета "Відомості" з посиланням на джерело, близьке до банку.

Частку банк отримав в результаті реструктуризації кредиту, виданого власнику Бінбанку Михайлу Шишханову, якому раніше належало "Рубльово-Архангельське". За деякими даними, до кінця першого кварталу Ощадбанк може забрати весь проект.

"Рубльово-Архангельське" було задумане власником "Нафта-Москва" Сулейманом Керімовим. У 2003 році він придбав 317 гектарів землі в 3 кілометрах від МКАД між Рубльовським і Новоризьким шосе. Спочатку проект позиціонувався як "місто мільйонерів", оскільки в ньому планувалося побудувати 2,7 мільйонів квадратних метрів елітного житла, всі помешкання в якому повинні були мати кондиционеры Одесса, до речі також зараз в сегменті елітного житла орієнтується на втановлення клімат-контролю у споруджуваному елітному житлі. Обсяг інвестицій в проект оцінювався в 3 мільярди доларів. При цьому в 2007 році "Рубльово-Архангельське" внесене в список проектів програми "Доступне житло", які повинні одержати підтримку держави для створення інфраструктури.

У 2008 році Керімов продав проект Шишханову. Сума операції, за різними даними, склала 4,5-5,3 мільярдів доларів. Для покупки "Рубльово-Архангельського" Шишханов узяв кредит у розмірі 4,5 мільярдів доларів в Ощадбанку. Натомість банк одержав 10-процентну частку в проекті. У 2009 році повідомлялося, що Ощадбанк має намір збільшити свою частку в проекті до 49 відсотків. Наприкінці липня того ж року реалізація проекту була тимчасово заморожена із-за кризи.

Зараз проект має на увазі будівництво 2,2 мільйонів квадратних метрів житла економ- і бізнес-класу і близько мільйона "квадратів" комерційних площ. Наприкінці грудня 2010 року президент Ощадбанку Герман Греф відзначав, що остаточна концепція поки що не затверджена.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість