По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЕксперти спрогнозували 5-ти процентне зростання цін на котеджі


Автор: Адмін
27.01.11


Експерти спрогнозували 5-ти процентне зростання цін на котеджі У першому кварталі 2011 року вартість домоволодіння в найбільш успішних котеджних селищах Підмосков'я збільшиться на п'ять відсотків. Такий прогноз зробили експерти російського представництва шведського фонду інвестицій в нерухомість 11 Invest.

На думку аналітиків фонду, зростанню цін сприятиме зростання попиту на заміську нерухомість і загальне поліпшення економічної ситуації в країні.

В огляді наголошується, що зростання потенційного попиту до об'єктів заміської нерухомості спостерігалося протягом всього 2010 року. Найбільший інтерес викликали вже готові будинки, у яких вже проведені комунікації, є сантехніка і керамическая плитка у ванній кімнаті, або об'єкти на завершуючих стадіях будівництва. У ціновому плані попит був зосереджений на котеджах вартістю 1-3 мільйони доларів і віддаленістю до 30 кілометрів від МКАД. У рейтингу напрямів п'ятірку найбільш затребуваних склали – Новоризьке, Київське, Рублево-Успенське, Калузьке і Дмитровське шосе.

У дослідженні наголошується, що про пожвавлення ринку говорить і вихід на ринок в 2010 році ряду нових проектів з підрядом в преміум- і бізнес-класі на Калузькому, Мінському і Київському шосе. Найбільший же обсяг пропозиції цих сегментів зосереджений на Новоризькому і Рублево-Успенському напрямах.

За даними 11 Invest, в середньому зростання вартості квадратного метра на ринку заміської нерухомості в 2010 році склало 5-8 відсотків (залежно від напряму).

Раніше аналітики компанії Knight Frank відзначали, що ринок заміської нерухомості залишається ринком покупця: пропозиція значно перевищує попит. За інформацією компанії, минулого року вартість заміських будинків збільшилася на дев'ять відсотків. При цьому рівень цін зберігається нижче за докризові значення і цього року повернення до колишньої ситуації не відбудеться. Експерти підтверджують активізацію ринку, відзначаючи вихід на ринок 43 нових проектів. Основна частина з них припала на селища економ-класу і селища з ділянками без підряду.

Пожвавлення ринку, яке виразилося в зростанні кількості операцій і появі нових проектів (близько 70), підтверджують і в компанії Blackwood. При цьому експерти компанії також указують на те, що в структурі пропозиції як і раніше переважають ділянки без підряду. За даними компанії, зростання цін в минулому році склало 5-15 відсотків в селищах з високим ступенем готовності. До кінця року середня вартість квадратного метра в котеджі економ-класу склала 1400 доларів, бізнес-класу — 3250 доларів, в елітному сегменті 4980 доларів.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість