По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНайдорожчу квартиру Латвії оцінили в 4,5 мільйонів євро


Автор: Адмін
27.01.11


Найдорожчу квартиру Латвії оцінили в 4,5 мільйонів євро Портал varianti.lv і журнал "м2" склали рейтинг найдорожчих квартир Латвії. Перше місце зайняла квартира вартістю 4,5 мільйонів євро.

Найдорожча квартира знаходиться в Ризі в так званому "будинку нафтовиків", розташованому за адресою: вулиця Пумпура, 5. Її площа складає 650 квадратних метрів. У 2009 році ця нерухомість виставлялася на продаж за 4 мільйони євро. Рієлтори відзначають, що обробка сходових кліток в цьому будинку перевершує дизайн багатьох елітних квартир.

На другому місці розташувався пентхаус вартістю 4 мільйони євро в житловому комплексі Marienbades Nams в Юрмале. Загальна площа трирівневих апартаментів з технічним поверхом складає 1456 квадратних метрів. Ексклюзивна квартира пропонується з незавершеною обробкою. Як відзначають експерти, для завершення ремонту, зокрема для зведення на терасі 12-метрового басейну, буде потрібно близько мільйона євро.

Замикають трійку лідерів апартаменти в Ризі, також оцінені в 4 мільйони євро. Квартира з видами на Даугаву, Старе місто і президентську резиденцію розташовані на верхньому поверсі житлового комплексу за адресою: вулиця Кугю, 26. Площа нерухомості складає 700 квадратних метрів.

Четверта по дорожнечі квартира Латвії також знаходиться на вулиці Кугю, 26. Вартість пентхауса на шостому поверсі площею 300 квадратних метрів складає 2,44 мільйонів євро. Його можна об'єднати ще з одними апартаментами площею 260 "квадратів", до яких додається тераса на п'ятому поверсі площею 150 квадратних метрів.

На п'ятій позиції розташовується квартира вартістю 2,2 мільйонів євро. Дворівневі апартаменти площею 455,5 квадратних метрів знаходяться за адресою: Антоніяс, 12. Шосте місце зайняла квартира в "будинку нафтовиків". Об'єкт площею 278 "квадратів" пропонується за 2 мільйони євро. Пентхаус вартістю 1,68 мільйонів євро виявився на сьомому місці. Квартира площею 326,6 квадратних метрів розташована на останньому поверсі ЖК "Юрмальськая хвиля".

Восьму сходинку зайняла квартира в юрмальському комплексі Bellevue. Об'єкт площею 164,9 квадратних метра пропонується за 1,62 мільйонів євро. На дев'ятій позиції - квартира в Юрмале (1,5 мільйонів євро). Житло площею 347,9 квадратних метрів знаходиться в ЖК Lielupes Marienbade. Замикає список дворівнева квартира площею 389 "квадратів" на вулиці Брівібас. Її оцінили в 1,4 мільйонів євро.

За даними експертів, елітне житло в Латвії в основному купують росіяни, а також громадяни Казахстану, Узбекистану, Білорусії, Ізраїлю. У 2010 році дві найдорожчі квартирні операції на ринку елітного житла були здійснені в Юрмалі: апартаменти в комплексі "Дзінтару, 39" за 1,75 мільйонів євро і квартира в комплексі Bellevue за 1,4 мільйонів євро.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість