По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОренда кращих офісів Москви подорожчала на 30 відсотків


Автор: Адмін
31.01.11


Оренда кращих офісів Москви подорожчала на 30 відсотків Зростання ставок на кращі офісні приміщення Москви в 2010 році склало 30 відсотків. Як зазначається в дослідженні компанії Cushman & Wakefield, найвищі показники досягали 1000 доларів за квадратний метр на рік. До речі, що стосується Києва, то тут ціни на оренду офісів значно нижчі, у чому можна пересвідчитися, задавши у пошуковій системі запит rent office in Kiev.

При цьому, як відзначають аналітики, в цілому по ринку ставки були стабільні. Згідно з оглядом, середні ставки оренди за підсумками четвертого кварталу склали 690 доларів в класі А і 460 доларів в класі В+ (в порівнянні з 680 і 430 доларами в третьому кварталі).

За даними аналітиків, в жовтні-грудні в столиці Росії було введено в експлуатацію 240 тисяч квадратних метрів офісних приміщень класів А і В. Таким чином, в даний час в Москві налічується 11,7 мільйонів "квадратів" якісних офісів (з них 18,8 відсотка офісів класу А, класу В - 81,2 відсотка). Рівень вакантних площ за підсумками року в середньому склав 14 відсотків.

У дослідженні зазначається, що в четвертому кварталі було орендовано і куплено близько 320 тисяч квадратних метрів якісних офісних приміщень. Учасники ринку відзначають дефіцит приміщень класу А.

За прогнозами експертів, в 2011 році попит на офіси знаходитиметься на високому рівні. Як відзначають експерти, в сукупності з скороченням об'ємів пропозиції це приведе до зростання ставок.

Tags: офіс, оренда, ціни, приміщення, квадратний метрНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість