По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПокупка нерухомості у Великобританії як спосіб подальшого заробітку


Автор: Вадим УСОВ
21.04.2012


Лондон Кожен хотів побувати у Великобританії. Батьківщина Шерлока Холмса і легендарної музичної групи «Бітлз» приваблює своєю традиційністю і високим рівнем життя. До того ж у Сполученому королівстві висока вартість орендної платні, що робить процес здачі квартири дуже прибутковим видом бізнесу. Отримати підданство у Великобританії дуже складно, тому витрачати на це свої сили ні до чого і краще концентруватися виключно на покупці відповідного об'єкта нерухомості з метою його подальшої здачі. Це дозволить у подальшому быстро и легко зарабатывать.

Покупка нерухомості напередодні Олімпіади


Покупка нерухомості у Великобританії стане не тільки чудовою інвестицією, але і можливістю отримати «тил» в одній із найбільшекономічно стабільних країн світу. Деякі купують квартиру в Лондоні або будь-якому іншому місті королівства для дітей, що навчаються в цій країні, або з метою подальшого переїзду на постійне мешкання, але найпоширенішою причиною покупки квартири у Великобританії вважається бажання заробити на здачі нерухомості в оренду. Це один з найстабільніших і прибуткових способів заробітку на нерухомості у всій країні, а враховуючи той факт, що у 2012 році в Лондоні пройдуть Олімпійські ігри, оренда такого об'єкта принесе ще більший дохід.

Де шукати житло?


У Великобританії, як і в Сполучених Штатах Америки, дуже добре розвинена мережа ріелтерських фірм, і придбання практично всієї нерухомості здійснюється за допомогою співпраці з такими організаціями. Навіть якщо ви самостійно знайдете нерухомість, придбати її безпосередньо буде не так просто. Благо, що по всій країні діє велика кількість індивідуальних ріелторів і великих агентств нерухомості. Підбір відповідної компанії не відніме багато часу і не складе для вас труднощів. Якщо говорити конкретно про Лондон, то в столиці Великобританії працює більше двохсот п'ятдесяти ріелтерських фірм, причому в цьому списку не враховані фахівці з нерухомості, які займаються пошукам відповідної квартири індивідуально. Практично всі компанії у цій сфері проходять ретельну перевірку перед ліцензуванням, тому довірити їм завдання пошуку нерухомості можна без вагань. Єдине, що можна звернути увагу на ціновий діапазон вартості їх послуг, щоб не сильно переплачувати за розкручений бренд компанії.

На підбір відповідного житла йде близько 3-6 місяців, всі юридичні нюанси залагоджує фахівець агентства нерухомості. Купивши відповідну квартиру у Великобританії, ви відразу ж зможете її здати і щомісячно одержувати солідний дохід з оренди.

Tags: нерухомість, Лондон, придбання, оренда, заробіток, дохід , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість