По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Дмитровському районі Підмосков'я п'ять сімей отримали землю під житло


Автор: Петро ВИННИК
22.04.2012


Земля у Дмитровському районі У повідомленні прес-служби міністерства соціального захисту регіону зазначаєься, що на даний момент вже отримали земельні ділянки під будівництво житла, які знаходяться в Дмітровськом районі Московської області, п'ять багатодітних сімей, які оформили всі необхідні документи. Також повідомляється, що ще 85 таких сімей після оформлення земельної ділянки під будівництво також отримають у власніть участок в Дмитровском районе.

Відзначимо, виступаючи з посланням до Федеральних зборів, президент Російської Федерації Дмитро Медведєв висловив декілька побажань, які стосуються в першу чергу підтримки багатодітних сімей. Уряду було доручено розробити алгоритм одноразового безвідплатного надання земельних ділянок під будівництво будинку тим сім'ям, в яких народилася третя і подальша дитина.

Тому депутатами Московської обласної думи був прийнятий законопроект, який передбачає виділення багатодітним сім'ям земельної ділянки. Нагадаємо, що тільки в Московській області налічується двадцять чотири тисячі багатодітних сімей.

За словами Валентини Лагункіної, міністра соціального захисту населення, такі заходи спрямовані на поліпшення матеріального добробуту громадян, і вони допоможуть в поліпшенні загальної демографічної ситуації в країні.

Тим часом понад сто сімей Липецької області одержали безкоштовні земельні ділянки для будівництва житла, повідомляє прес-служба регіональної адміністрації.

«У минулому році у виконання доручень президента Російської Федерації і відповідно до прийнятого восени минулого року обласного закону «Про безкоштовне надання земельних ділянок, що знаходяться в державній або муніципальній власності, громадянам, що мають трьох і більш дітей», ділянки для будівництва власного будинку одержали 105 багатодітних сімей», — уточнюється в повідомленні.

Наголошується, що площа виділених ділянок варіювалася в діапазоні від 4,5 сотки до 15 соток.

Адміністрація Липецької області повідомляє, що протягом цього 2012 року планується виділити близько 370 земельних ділянок, забезпечених інженерною інфраструктурою, загальною площею 56 гектарів, багатодітним сім'ям, що встали на облік.

У повідомленні вказується, що до передачі заплановано 90 ділянок в Грязінському районі, 88 — в Чаплигынському, в Єльці багатодітні сім'ї отримають 55 ділянок, в Липецьку — 50, в Усманськом районі буде підготовлений 41 земельну ділянку, а в Добровському -27 ділянок.

Всього в Липецькій області зареєстровано 1,095 тисячі сімей, що виявили бажання одержати ділянку для забудови.

Tags: земельна ділянка, житло, будівництвоНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість