По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНазвані найдорожчі для заміської оренди шосе Підмосков'я


Автор: Сергій БРИЧЕВСЬКИЙ
28.04.2012


Дерев'яний заміськийбудинок Експерти компанії Atlas Development проаналізували ринок оренди заміського житла в Московській області і прийшли до висновку, що найдорожчим орендним напрямом в структурі пропозиції є Сколківське. За даними аналітиків, вартість найму квадратного метра на цьому шосе досягає 10550 доларів на місяць.

Друге місце в рейтингу займає Рубльово-Успенське шосе (9500 доларів за "квадрат"), а третє - Алтуф'євське (8260 доларів). На четвертій позиції знаходиться Ільїнський напрям (7240 доларів), на п'ятій - Новоризький (6170 доларів), на шостій - Калузьке шосе (5760 доларів), на сьомій - Київське шосе (4830 доларів), на восьмій - Пятницький напрям (4690 доларів), на дев'ятій - Боровське шосе (4650 доларів). Замикає десятку Осташківське шосе, де оренда заміського домоволодіння обходиться в 4600 доларів за квадратний метр. Найдешевша пропозиція на Горьківському шосе - 2500 за квадрат.

Як правило, найдорожчі орендні пропозиції зосереджені на віддаленні до 10 кілометрів від МКАД і становлять 6240 доларів за "квадрат" на місяць, найдешевші розташовуються на віддаленні понад 60 кілометрів від МКАД і коштують в середньому 1620 доларів.

Варто відзначити, що в географічному розрізі структури пропозиції Сколківське шосе не входить навіть в Тор 20 напрямів. Тут першість має Рубльово-Успенське шосе (14 відсотків від загального обсягу пропозиції на ринку). Далі слідують Нова Рига (11 відсотків), Калузьке (9 відсотків), Київське (8 відсотків). Одиничні пропозиції зустрічаються на Боровському, Ільїнському, Алтуф'ївськом, Сколківському, Носовихінському і Варшавському напрямах.

Експерти відзначають, що попит ц цьому випадку співпадає з пропозицією. Традиційно найбільшим успіхом у потенційних орендарів користуються західні, північні і північно-західні напрями.

Згідно із дослідженням, найбільша частка пропозицій на рику заміського житла припадає на деревянные дома площею від 101 до 250 квадратних метрів і від 251 до 500 квадратних метрів, а також на прибудинкові земельні ділянки площею від 11 до 25 соток. Найбільшою популярністю у потенційних орендарів користується домоволодіння площею 200–300 "квадратів" з ділянками в 15-20 соток.

Аналітики ринку вважають, що попит на літню оренду вже практично реалізований, у зв'язку з чим серйозного зростання орендних ставок не буде. Тим часом, напередодні травневих свят вартість найму домоволодіння в Підмосков'ї дещо зросте.

Tags: заміскі будинки, шосе, вартість, оренда, наймНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість