По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВиробник вантажівок орендував площі логоцентру "Юніпак" у Петербурзі

01 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Будівельний майданчик заводу МАН Виробник вантажної техніки і автобусів компанія MAN Truck&Bus AG орендувала 20,7 тисячі квадратних метрів у виробничо-складському комплексі "Юніпак" в селищі Шушари в Санкт-Петербурзі, де планує відкрити у 2012 році свій перший завод в Росії, зазначається у повідомленні компанії Colliers International, яка виступає консультантом операції.

"У будівництво заводу, запуск якого запланований на першу половину 2012 року, MAN планує інвестувати близько 25 мільйонів євро", - уточнюється в прес-релізі.

Планований обсяг виробництва заводу - близько 6 тисяч вантажівок щорічно, їх планується продавати як на внутрішньому російському ринку, так і в країнах, що входять у митний союз з Росією. Пердбачається, що завод виготовлятиме всі основні вузли автомобіля, включаючи такі, як аккумулятор для МАН, АКПП, кузов і трансмісія.

Також в плани компанії MAN входить розширення займаних площ з метою розвитку співпраці з місцевими постачальниками, підкреслюється у повідомленні.

Спочатку як потенційний майданчик для розміщення виробництва компанія MAN Truck&Bus AG розглядала п'ять регіонів Росії - Москву, Калугу, Смоленськ, Нижній Новгород і Петербург, додається в прес-релізі.

Виробничо-складський комплекс класу А "Юніпак" розташований у селищі Шушари в Санкт-Петербурзі, в безпосередній близькості від КАД і основних транспортних артерій міста - Московського шосе і Софійської вулиці. Термінал, розташований в Шушарах, складається з трьох незалежних блоків площею по 20,725 тисячі квадратних метрів. Належить інвестиційній компанії "Петербурзьке Агентство Нерухомості" ("ПАН").

Tags: МАН, оренда, завод, будівництво, виробництво, виробничо-складський комплексНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість