По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМагазини готуються заробити на бадмінтоні

01 квітня 2012 р. Автор: Сергій ВЛАСЮК


Медведєв і Путін грають у бадмінтон Після того, як Дмитро Медведєв оголосив у своєму блозі про користь бадмінтону і зіграв партію з Володимиром Путіним, гра відразу ж стало популярною. Попит на ракетки і волани зростаэ, услід за дисциплінованими держструктурами за спортінвентар готові платити і прості громадяни країни.

Ролик, присвячений бадмінтону, був викладений в мережі нещодавно. Співробітник столичного гіпертмаркету спортивних товарів «Декатлон» розповів, що за підсумками місяця попит на приналежності для бадмінтону в магазині збільшився на 26,9%, в порівнянні з попереднім періодому. А наприкінці минулого тижня в магазині купили велику партію ракеток (100 штук). Керівник відділу продажів інтернет-магазина «Нано-спорт» Павло у також відзначив збільшення попиту на інвентар для гри в бадмінтон, але точну статистику в штуках навести не зміг. Співробітниця спортивного інтернет-магазину SPORTAVA.RU запевняє, що замовлення на ракетки і волани для бадмінтону у березні збільшилися в три рази в порівнянні з попереднім місяцем. Хоча попит цей, швидше за все, разовий. За словами управляючого справами мережі магазинів «Спортмастер» Сергія Агібалова, компанія не чекає зростання попиту, хоч і вносить певні корективи в закупівлю асортименту.

Прес-секретар Національної федерації бадмінтону Росії Олексій Багдатьєв вважає, що зрозуміти, чи пов'язане зростання інтересу до гри з відомим роликом, можна буде не раніше, ніж через півроку.

Зараз в Росії існує 50 тис. професійних гравців в бадмінтон, які є членами міжнародній федерації цього виду спорту. Статистику щодо кількості аматорів знайти неможливо: пара ракеток і волан є мало не в кожній сім'ї.

Вартість бюджетного варіанту набору для гри в бадмінтон коливається від 400 до 1 тис. рублів. Ціна за ракетку класу-люкс може доходити до 5,5 тис. рублів.

Не дивлячись на те що сезон для вуличного бадмінтону ще не почався, представник Клубу любителів бадмінтону в Москві і Нижньому Новгороді розповіла, що у березні запис в клуб збільшився на 30%. А адміністрація Нижегородської області днями оголосила конкурс на закупівлю інвентаря для бадмінтону — чиновники готові витратити на нього до 500 тис. рублів.

бідмінтон, спорт, товари, інтернет-магазин, попит, МедведєвНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість