По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Житомирі не чекають зниження цін на нерухомість

1 травня 2012 р. Автор: Аліна НЕДЕЛІНА


Нерухомість у Житомирі Як розповів голова ради ГО Житомирська рієлторська палата, голова ради Житомирського міського АСНУ Валерій Зайченко, середні ціни на нерухомість у місті не будуть падати в становлять зараз на вториннному ринку - $840-900, у новобудові - від $1000 за 1 кв.м. Комерційна недвижимость в Житомире продається по $1300–2000 за кв.м.

Тим часом хотілося б відзначити, що постійні афери у сфері нерухомості змушують нас бути уважнішими при покупці і продажі житла.

Тому хотілося б розповісти про один випадок, який недавно трапився в Житомирському регіоні, не без участі так званих, «чорних маклерів», які діють не тільки в Житомирі, але і по всій Україні.

Жінка після розлучення з чоловіком залишилася одна на руках з дитиною, не маючи при цьому матеріальної допомоги, але проживаючи в упорядкованій квартирі, яка на сьогодні коштує не малих грошей. Єдиним її недоліком була пристрасть до алкоголю, яка була вміло використане аферистами. Один з них втерся в її довіру, ставши так званим другом сім'ї, для того що б з часом узяти жінку під повний контроль і умовити її продати єдино цінне майно – квартиру. «Маклери» привели покупців, які погодилися купити її квартиру, оскільки ціна була сильно занижена.

Майбутніх мешканців не цікавила що склалося ситуація, їх цікавила, перш за все, ціна об'єкта і чи всі документи в порядку. Аферистам байдуже, що буде з її дитиною і в яких умовах вони житимуть в майбутньому, питання совісті залишаються для них на останньому місці або взагалі відсутні. Відповідно вони знайшли їм заміну в глухому селищі за тридев'ять земель від Житомира і почали здійснювати кроки до продажу.

Маму не особливо цікавила доля її дитини, оскільки вона весь час знаходилася в стані алкогольного дурману і під впливом її новоявленого «друга». Без зволікання підписавши відповідні документи у всіх інстанціях, а потім і у нотаріуса, вона навіть не замислювалася про наслідки. Лише після декількох місяців, коли алкогольний туман розсіявся, вона почала усвідомлювати всю трагедію того, що трапилося. Але сльозами горю не допоможеш. Одна, в глухому селі, без особливих зручностей і з дитиною на руках – ось результат безвідповідальності. Зрозуміло, що повернути квартиру украй складно, всі юридичні процедури, пов'язані з продажем-купівлею житла, були виконані правильно.

Тільки, де ж гроші, що залишилися? Вони осіли в кишенях шахраїв. Ось таких ось пройдисвітів багато, які користуючись непоінформованістю, наївністю людей, обманним шляхом опановують їх майном з метою наживи.

Хотілося б порекомендувати житомирянам, звертатися тільки в агентства нерухомості для покупки-продажу свого житла.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість