По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівДеякі аспекти оренди житла: хто і навіщо винаймає тимчасове помешкання

1 жовтня 2012 року. Автор: Ольга ДАХНО


Львів Кожен із нас хоча б раз у житті стикається із необхідністю оренди житла. Така необхідність може виникнути під час робочого відрядження, короткотерміного відпочинку, чи інших життєвих ситуацій. Буває, що оренда житла – це єдиний спосіб самостійного проживання, адже чимало молодих сімей не можуть собі дозволити відразу придбати житло. Більше того, виходячи із тих умов, які сьогодні склалися на ринку нерухомості (низький рівень кредитування, високі відсотки по кредиту, безгрошів’я, завищені ціни на житло) оренді житла фактично немає альтернативи.

Часто оренда нерухомості здійснюється і в комерційних цілях, зокрема для ведення бізнесу. Зважаючи на вартість квадратного метра в ділових і в розважальних центрах, малий і середній бізнес просто не можуть собі дозволити придбати нерухомість. Відтак попит на нерухомість, особливо у великих містах-мегаполісах, постійно зростає. Це пов’язано в першу чергу із трудовою міграцією населення та процесами урбанізації.

Не менш популярна послуга оренди квартир у культурних та рекреаційних центрах країни. Говорячи про Україну, то квартири подобово Львів одне із найбільш популярних словосполучень, яке вводиться в пошуковій системі. Це пов’язано з тим, що саме Львів став рекордсменом за кількістю туристів. Серед причин такої популярності – багатство пам’яток архітектури, неймовірний колорит вузеньких вуличок, сповнених п’янким ароматом кави. Недаремно Львів називають «маленьким Парижем», адже знайти затишну квартиру у центрі міста в розпал туристичного сезону тут доволі складно.

Слід зазначити, що існують різні види оренди, зокрема довготермінова і короткострокова. Як правило, орендодавці зацікавлені в довготерміновій оренді і надають пріоритет перевіреним сім’ям, а не гучним молодим компаніям. В свою чергу короткотермінова оренда є дорожчою і орієнтована на гостьові візити в місто, короткі робочі зустрічі, тощо. Подобова оренда квартир є альтернативою готелям, особливо для тих клієнтів, які не зацікавлені у публічному розголосі про їх робочі зустрічі, чи для тих, як прагнуть домашнього комфорту і затишку. Ще один плюс такої оренди житла – це порівняно нижча ціна, ніж готельного номеру. Слід пам’ятати, що оренда житла користується особливою популярністю у розпал туристичного сезону, тому бронювати квартири у цей час слід заздалегідь.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість