По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Європі створили новий сайт для пошуку російської нерухомості

2 червня 2012 р. Автор: Алла СОКИРЕНКО


нерухомість Європейська система з пошуку оголошень про оренду і продаж нерухомості PIKADOM випустила новий сайт спеціально для Росії. Щодня система PIKADOM збирає і обробляє тисячі оголошень з порталів про нерухомість, перевіряючи достовірність отриманих даних зао понад ста критеріяим і відсіваючи всі підозрілі оголошення. На даний момент сайт об'єднує понад 600 тисяч пропозицій, відкриваючи користувачам прямий доступ до найбільш якісних баз нерухомості Росії, зазначається у повідомленні компанії.

Платформа оснащена всіма необхідними інструментами для точного і ефективного пошуку житлової і комерційної нерухомості: ергономічний дизайн, зручні фільтри, супроводжуюча аналітика і можливість підписатися на розсилку оголошень за бажаними критеріями, щоб отримувати всі нові пропозиції поштою. Пошук можна здійснювати не тільки за допомогою фільтрів, але і використовуючи ключові слова. Наприклад, якщо ви шукаєте «квартиру з євроремонтом», то система підбере тільки ті варіанти, які відповідають цим критеріям. У цьому зв'язку варто відзначити, що раскрутка сайтов в Днепропетровске про нерухомість, як і в будь-якому іншому місті, зараз є вельми популярною, зважаючи на затребуваність тематики серед інтернет-користувачів.

А тим часом довідкове ознайомлення з інформацією стосовно об'єктів нерухомості (будівель, земельних ділянок) стало можливим на сайті Росрєєстру. Послуга надається безкоштовно, в online-режимі. Про це повідомляє Управління федеральної служби держреєстрації, кадастру і картографії.

Для того, щоб скористатися цією послугою, достатньо через Інтернет зайти на портал державних послуг Росрєєстру і відвідати рубрику «Послуги»/«Довідкова інформація щодо об'єктів нерухомості в режимі online». Пошук здійснюється за одним з трьох критеріїв: кадастровим номером, умовним номером або адресою. Потім необхідно натиснути посилання «сформувати запит», після чого ви отримаєте інформацію, яка вас цікавить.

Також ви можете знайти земельну ділянку на публічній кадастровій карті, перейшовши за відповідним посиланням і скориставшись сервісом «Управління картою» у верхньому правому кутку сторінки, отримати відомості про види дозволеного використання земельної ділянки, категорії земель, кадастрової вартості.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість