По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ номерах в готелі для представників МОК облаштовують інтер'єр

2 червня 2012 р. Автор: Алла СОКИРЕНКО


Готель для представників МОК У готелі для представників Міжнародного олімпійського комітету з рівнем обслуговування 5 зірок почалося встановлення меблів і облаштування інтер'єрів.

Столи, стільці, дивани, крісла і ліжка розставляють в номерах класу «стандарт». Це 412 приміщень загальною площею понад 10 000 квадратних метрів. В інтер'єрі переважають бежевий, коричневий, срібний і ясно-зелений кольори. Строкатий ковролін відповідає загальный колірною грамі. «Облаштування номерів проводиться згідно з дизайнерським проектом, розробленим з урахуванням вимог міжнародного готельного оператора», - підкреслив заступник керівника проекту «Готель для представників МОК» Олексій Близнюк.

У дні Олімпіади-2014 в комфортабельних апартаментах планується розміщення представників МОК, серед яких граф Жак Рогге, князь Монако Альберт, британська принцеса Анна - всього понад 100 високопоставлених персон зі всього світу.

Всього на 10 поверхах готелю розташовано 500 апартаментів, включаючи два президентські «люкси» з терасами і 26 номерів для маломобільних груп населення. Зараз здійснюється постачання спеціалізованих меблів для комфортного мешкання людей з інвалідністю. У складі таких гарнітурів - столи без гострих кутів і широкі крісла на низьких ніжках.

П'ятизірковий готель, розташований у кількох метрах від Олімпійського парку, споруджений за півтора року. Будівництво об'єкту вступило в завершальну стадію. Проходить отделка фасадов в середземноморському стилі. Як повідомили у прес-службі ДК «Олімпбуд», житло зі всіма зручностями і конгрес-центр, для проведення Сесій МОК, який примикає до готелю, будуються за «зеленими» технологіями. Будівля, яка проходить сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного екологічного стандарту BREEAM, обладнана енергозбережними шибами і світлодіодними лампочками. «При проектуванні і будівництві цього готелю були використані найсучасніші рішення, які дозволяють максимально використовувати природне освітлення, - розповів керівник проекту ДК «Олімпбуд» Вадим Овчинніков. – Так, на даху готелю встановлений скляний купол, який пропускає сонячне світло і дозволяє економити електрику». Меблі для номерів вибрані також з урахуванням «зелених» стандартів. Деревина, з якої виконані гарнітури, є сертифікованою. Вона отримана легальним шляхом, не на шкоду природі.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість