По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВсе більше покупців віддають перевагу довговічним будівельним матеріалам

3 червня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Довговічний будинок Останніми роками великою популярністю користувалися будинки, які споруджувалися у найкоротші терміни – з сендвіч-панелей. Проте, за оцінкою компанії Megapolis Property Management, вже сьогодні все більше покупців віддають перевагу довговічним будівельним матеріалам. За словами керівника проекту «Аквавілла» УК Megapolis Property Management Олексія Колядіна, купуючи ділянку для будівництва заміського будинку, клієнти розраховують збудувати його «на століття», плануючи, що будинок перейде в спадок не тільки дітям, але і внукам і правнукам. «В цьому випадку йдеться швидше про родовий маєток, а не просто про заміське житло», - відзначає експерт.

Починати будь-яке будівництво слід з вивчення грунту, оскільки від результатів цього дослідження залежатиме вибір фундаменту і спосіб опори фундаменту об грунт. При неправильно спроектованому і закладеному фундаменті, навантаження на грунт, що передаються через нього, можуть привести до його осідання, або навіть до перекосу і руйнування всієї будівлі.

Довговічними вважаються будинки на монолітному залізобетонному каркасі. Термін їх служби становить до 200 років. Цегла також більш відповідна, удома з цегли прослужать більше 150 років. Але і це ще не все – важливе значення має вибір крівлі. Наприклад, металлочерепица Киев це, чи будь яке інше місто - особливого значення нема - прослужить – 10-15 років, м'яка черепиця – 15-20 років; натуральна черепиця – 20-50 років. До вибору дверей також потрібно віднестися з не меншою увагою. Найдовговічнішими вважаються двері з масивних твердих цінних порід деревини: горіха, клена, ясена, дуба – такі двері прослужать понад 50 років. Останнім часом великою популярністю користуються багатошарові стінні конструкції на відміну від стін з однорідного матеріалу, які прослужать не один десяток років.

У сучасних селищах преміального рівня зараз використовують в основному дерево і камінь. Дерево – «дихаючий», екологічно комфортний, «затишний» матеріал - дерев'яні стіни добре тримають тепло в будинку взимку і прохолоду влітку. З іншого боку, камінь також надійний, грунтовний, довговічний. Кам'яна конструкція цокольного і нижнього поверхів комбінованого будинку вирішує відразу декілька проблем: вона здатна легко винести підвищене навантаження, менш схильна до займання. Цегла — природний кондиціонер — створює в квартирах комфортний мікроклімат у будь-який час року. У спеку тут прохолодно, в мороз — тепло, до того ж зберігається оптимальний баланс вологості, і сама цегляна кладка скорочує втрату тепла на 30%.

За словами Олексія Колядіна, щоб уникнути проблем вже на етапі проектування, краще купувати ділянки з підрядом в організованих котеджних селищах, у відомої компанії. В цьому випадку девелопер проекту позбавить покупця від необхідності аналізу грунту і підбору відповідних будівельних матеріалів, а в компанії порекомендують, які матеріали краще використовувати для будівництва. «Ми використовуємо тільки якісні екологічні матеріали, що відповідає преміальному рівню селища. Для здорового мікроклімату будинку потрібні екологічно чисті, натуральні матеріали. В той же час правильний їх вибір дозволить кінцевому споживачу скоротити і свої щоденні витрати на додаткові огрівальні прилади, вентилятори, зволожувачі повітря – таким чином йде пряма економія, а хороша теплоізоляція дозволяє значно скоротити витрати теплової енергії на опалювання будинку», - відзначає Олексій Колядін.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість