По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Бурятії планується будівництво птахівницького комплексу за участю партнерів з Південної Кореї

3 червня 2012 р. Автор: Олег ПЕРЕДРІЙ


Птахівницький комплекс Президент Бурятії В'ячеслав Наговіцин зустрівся з керівником південнокорейської компанії «Чунчеон Дакгалбі» паном Лії Дуу Рйонг, яка планує реалізацію інвестиційного проекту зі створення птахівницького комплексу на території республіки.

- Радий, що наші зустрічі в Сеулі дають результати, - почав свою мову глава республіки. - Ми зацікавлені в розвитку виробництва м'яса бройлера і курячих яєць, оскільки власне виробництво по цих видах товарів у нас незначне. Так, фактичне споживання м'яса птиці в республіці становить 10 тисяч тонн, власне виробництво – тільки 200 тонн. Загальна потреба по яйцю - 182 мільйони штук, а виробляється в республіці – трохи більше 60 мільйонів яєць.

- Початок - це вже половина справи. У мене склалося враження, що я зробив перші кроки, - відзначив, у свою чергу, пан Лії Дуу Рйонг. - Виробництво м'яса бройлера – це швидкий процес, тому думаю, що вже найближчим часом жителі республіки зможуть спробувати хороше, свіже м'ясо. При хорошій постановці процесу, протягом року можна буде провести перший випуск м'ясної продукції. Що стосується виробництва яєць, то це набагато довший процес – перші результати тут будуть приблизно через 1,5-2 роки.

За зразковими розрахунками інвесторів, обсяг виробництва повинен скласти 15 кг м'яса птиці і 180-200 яєць на одного жителя республіки в рік, що дозволить закрити всі потреби Бурятії. А після збільшення обсягів виробництва можна буде навіть експортувати продукцію до Монголії, вважає пан Лії Дуу Рйонг.

Президент Бурятії також повідомив гостя, що в республіці існує система держпідтримки інвестиційних проектів через Фонд підтримки малого підприємництва РБ. Віна також розповів, що вже проведено попередні переговори про постачання корму для курей з українською компанією Єврокорм.

- У разі вашої зацікавленості в реалізації проекту за ним буде закріплена спеціальна людина з фонду, який повністю працюватиме на ваші інтереси. Вона виконуватиме ваші вказівки, проводитиме всі узгодження на території республіки, а зарплату їй платитимемо ми, - підкреслив В'ячеслав Наговіцин.

Відзначимо, що відповідні домовленості про співпрацю між сторонами – це підсумок ділових зустрічей, які відбулися в червні 2011 року у Сеулі в рамках презентації інвестиційного потенціалу Бурятії. Тоді офіційна делегація республіки на чолі з Президентом РБ В.В. Наговіциним широко представила потенціал розвитку у сфері туризму, економіки, агропромислового комплексу, а також провела переговори в Уряді Південної Кореї і з представниками ділових кіл про розширення економічного співробітництва.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість