По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівБанки стверджують, що іпотечне кредитування відновлюється

04 квітня 2012 р. Автор: Сергій ПРОСКУРОВ


Іпотека Поступово іпотечний ринок активізується. Про це повідомив Дімітрос Эфтіміоу, директор розвитку роздрібного бізнесу Universal Bank.

За його словами, банки пропонують іпотечні кредити з фіксованою і плаваючою ставкою часто на термін до 20 років. Купити житло в кредит пропонують як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості.

«Основними критеріями при оцінці плато- і кредитоспроможності потенційного позичальника залишаються фінансовий стан кандидата і наявність первинного внеску. Але до уваги банк бере також інші чинники, наприклад, підтверджені додаткові доходи, доходи членів сім'ї, наявність у власності нерухомості чи/або автомобіля. Окрім того, звертається увага на те, чи є у позичальника депозиты банков, а також на позитивну історію позик у минулому», – говорить експерт.

Він також відзначив, що в деяких банках існують додаткові параметри оцінки, які вони встановлюють індивідуально. Такими критеріями може бути ділова репутація, трудовий стаж, сімейний стан.

Тим часом, як повідомила Ірина Луханіна, генеральний директор АН «Благовіст», кількість угод на ринку нерухомості, при яких використовують кредит, зросла у перші 3 місяці 2012 року до 11-13%. Минулого року за цей період іпотека мала місце у 2-4% від всіх угод з придбання житлової нерухомості.

«Іпотеку в основному використовують при покупці квартир в сегменті «економ» і «економ +». При цьому сума кредиту становить близько 50 тис. дол. США. Часто іпотечний кредит покупці віддають вже за перший рік-два», – говорить експерт.

Що стосується умов, то банки сьогодні пропонують кредити під 12,95-20% річних у гривнах.

Tags: іпотека, кредити, депозити, банки, житло, покупка квартирНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість