По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМексиканський ювелірний магазин підвищує безпеку за допомогою IP-камер

4 липня 2012 року Автор: Петро ВИННИК


Ювелірний магазин Престижний ювелірний магазин Mallor Joyeria, розташований в столиці мексиканського штату Мічоакан Морелії, був постійною мішенню злодіїв. З низьким дозволом колишньої системи відеоспостереження жоден з підозрюваних не був виявлений і спійманий. Стало ясно, що проблему зможе вирішити тільки платформа з високою деталізацією зображення. Після дослідження пропозицій ринку, ювелирный магазин зупинив вибір на мегапіксельних камерах Arecont Vision.

Мегапіксельні IP-камери Arecont Vision виявилися економічно ефективним стримуючим чинником для злочинної діяльності. Завдяки високій якості зображення мережеві пристрої надають докладнішу інформацію про те, що відбувається в приміщенні, без труду дозволяють ідентифікувати особу підозрюваного, що зрештою створює безпечніші умови для клієнтів.

Вісім мережевих камер було встановлено в приміщенні магазину, шість з яких покривають дорогоцінні прикраси у вітринах. Система контролюється через локальну мережу магазина, також спостереження може проводиться віддалено через інтернет. В результаті інсталяції мережевих камер високого дозволу і створення сховища відеоданих істотно знизився рівень крадіжок і, відповідно, збільшилася безпека покупців і персоналу.

Если вы ищете известного во всем мире бренда Fred Perry магазины в Москве - обратите внимание на сайт VipCasual. Доставка по городу (в том числе за МКАД) курьером бесплатно. IP-камери дозволили ювелірному магазину збирати, аналізувати і інтерпретувати будь-які докази крадіжок, що допомагають в досягненні основної мети – безпеки. Крім того, вища якість відео дозволяє оцінювати, які з виробів найцікавіші клієнтам, а також спостерігати за якістю обслуговування співробітниками відвідувачів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість