По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПідмосковні особняки продаватимуть на аукціонах

4 травня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Інтернет-аукціон Компанія "Аллтек девелопмент" (входить до групи "Аллтек" співвласника УК "СН-нафтогаз") придбала ліцензію на використання американської платформи BidOnTheCity для проведення онлайн-аукціонів з продажу нерухомості. Про це пише газета "Відомості" з посиланням на гендиректора компанії Ігоря Гончарова.

Російська версія BidOnTheCity буде запущена найближчим часом, а перший аукцион через интернет відбудеться вже найближчим часом. На торги будуть виставлені 11 об'єктів в селищах "Графські ставки" і "Графський ліс" (ділянки з підрядом і будинки вартістю від 25 до 77 мільйонів рублів). Аукціон пройде по голландській системі, мінімальне зниження для кожного об'єкта перевищить 20 відсотків.

За словами Гончарова, проводити онлайн-торги компанія вирішила через те, що на ринку заміської нерухомості перестали працювати традиційні механізми стимулювання продажів (реклама, програми відтермінування). У "Аллтек девелопмент" вважають, що аукціони дозволять визначити справедливу ринкову ціну об'єкта. У проект інтернет-аукціону "Аллтек девелопмент" вкладе 800 тисяч доларів. Окупити витрати компанія планує за рахунок комісії.

При проведенні аукціонів зо нерухомості в Росії інтернет використовувався і раніше. Зокрема, подібні торги компанія Penny Lane Realty проводила спільно з аукціонним будинком Lecort. Правда, торги проходили в режимі офлайн.

На думку експертів, проект "Аллтека" в основному розрахований на піар-ефект. Учасники ринку відзначають, що онлайн-аукціони не дають можливості оглянути нерухомість перед покупкою. Торги часто служать способом визначення ціни, а частина лотів BidOnTheCity продається вже після аукціону.

Ресурс www.bidonthecity.com був створений на початку 2009 року в Нью-Йорку керівниками двох брокерських компаній Нью-Йорка - Альбертом Фінстейном і Владом Сапожниковим. Він дозволяє проводити всю операцію (від прийому заявок до торгів і визначення переможця) в режимі онлайн. За даними власників ресурсу, витрати на проект склали 5 мільйонів доларів. За 2009 року через BidOnTheCity, за даними компанії, продано 150 об'єктів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість